Kategorie

Kontaktujte nás

Volejte Pondělí – Pátek
8.00 - 16.30 hod

774 066 100

Kontakt na naši zákaznickou linku

Nové ENTR FAB  - KIT 1 + vložka

ENTR FAB - KIT 1 + vložka

inteligentní zámek + vložka

Více informací

9 525 Kč

Více informací: ENTR FAB - KIT 1 + vložka

Dálkově ovládaný ZÁMEK FAB ENTR

Ztrácíte vy nebo vaše děti klíče? Zapomínáte při odchodu z domu zamykat? Chcete umožnit přístup do vašeho domu svým známým třeba po dobu dovolené ale neriskovat ztrátu klíčů?

Všechny tyto požadavky řeší inteligentní zámek FAB ENTR, který vám umožní ovládat dveře přímo z vašeho Smartphonu či tabletu, pomocí PIN klávesnice, otiskům prstů nebo dálkovým ovládáním.

Užívejte si výhody inteligentního zámku a vytvořte ze svých obyčejných dveří "moudré dveře".


Jaké výhody má elektronická vložka FAB ENTR?

Už žádné klíče
Inteligentní motorický zámek FAB ENTR můžete ovládat pomocí svého Smartphonu, tabletu, PIN klávesnice nebo otiskem prstu.

Bez požadavku na kabely
Inteligentní zámek FAB ENTR je napájen výkonnou a ekologicky šetrnou baterií, která má výdrž až 3 měsíce. V mobilní aplikaci můžete sledovat stav baterie a v případě potřeby baterii dobít drátovou nebo bezdrátovou nabíječkou.

Bezdrátové příslušenství
Stejně jako cylindrická vložka FAB ENTR, tak také PIN klávesnice, dálkové ovládání a čtečka prstů nepotřebuje ke své instalaci a ovládání žádné kabely.

Automatické uzamknutí dveří
Odcházíte z domu ve spěchu a nejste si jisti, zda jste zamkli dveře? Díky možnosti režimu automatického uzamčení dveří budete mít jistotu, že se po vašem odchodu dveře vždy uzamknou.

Jednoduchá instalace
Díky kombinaci revolučních technologií a inteligentní cylindrické vložky FAB 2000 není na instalaci inteligentního zámku FAB ENTR nutný žádný zásah do dveří. Při instalaci můžete postupovat jako při standardní výměně vložky. Inteligentní motorický zámek FAB ENTR vypadá z vnější strany dveří jen jako obyčejný zámek.

Maximální bezpečí
Motorická funkce zámku a automatická detekce zavření dveří zajistí, že dveře budou vždy uzamčeny a tedy bezpečné. Navíc kombinací s cylindrem FAB 2000 ve 4. bezpečnostní třídě vytvoříte bezpečný přístupový systém k vašemu domu.

- ovládání pomocí Smartphonu či tabletu, PIN kód, otisku prstu nebo dálkového ovladače
- jednoduchá instalace bez požadavků na kabely
- napájený výkonnou a ekologicky šetrnou baterií
- bezdrátové příslušenství
- režim automatického uzamčení dveří
- ideální pro všechny typy dveří

Vyberte správný rozměr vložky. První je rozměr A, který získáte tak, že změříte vzdálenost mezi středem otvoru pro upevňovací šroub cylindrické vložky a vnější hranou kování z vnější strany dveří.

V ceně je zahrnut motorický otvírák FAB ENTR + bezpečnostní vložka. Ostatní komponenty si můžete vybrat z příslušenství.

Recenze

Napsat recenzi

ENTR FAB  - KIT 1 + vložka

ENTR FAB - KIT 1 + vložka

inteligentní zámek + vložka

5 ostatní výrobky ve stejné kategorii

Facebook