Zámky visací

Zámky visací

Filtrování

Výrobce:
Cena:
3 1042
Barva
rozbalit vše ... méně

Podkategorie

 • Široký výběr visacích zámků na skříňku nabízíme právě zde, takže si vyberte ten nejlepší pro vás. Visací zámek na skříňku může být obyčejný klasický litinový, který moc dobře známe všichni. Ale pokud máte větší nároky, pak máme v nabídce také zámky vyšší kvality, které mají krytku na zámek, takže vám jen tak nezreziví. Visací zámky jsou také v různě dlouhých provedeních nebo ve formě U-zámku, kdy jej můžete využít na zamykání kol, dvoukřídlých dveří nebo motocyklu. Pokud chcete zámek na dveře, pak možná lépe využijete petlice a závory na ně určené.

 • Bezpečnostní visací zámky splňují certifikaci pro bezpečnostní tříduVybíráte bezpečnostní visací zámek pro ochranu vašeho majetku? V nabídce máme bezpečnostní visací zámek třídy 5 a 6. Zámky jsou odolné proti odvrtání, hrubé síle i povětrnostním vlivům a všechny splňují certifikaci pro bezpečnostní třídu. Všechny produktu jsou u nás velmi pečlivě popsány, takže si vyberete ten správný bezpečnostní visací zámek dle svých preferencí. Visací zámky mají vždy víc klíčů, takže si také můžete vybrat zámky se dvěma až šesti klíči. Pokud chcete zajistit vaše cennosti o něco důkladněji, pak si pořiďte také sejf od nás.

 • Mosazné visací zámky představují klasiku, která má své zákazníkyHledáte mosazný visací zámek pro ochranu vašeho majetku? nabízíme různé druhy mosazných visacích zámků od těch klasických, které mají své stálé zákazníky až po speciální kousky. V nabídce máme například mosazné visací zámky na číselný kód, kde se tedy vyhnete případné ztrátě klíčů, ale i speciálně tvarované zámky pro omezení překonání třmenu. Zámek si můžete zavěsit na petlice od nás, které si jednoduše aplikujete na vrata nebo dveře.
 • Kódové visací zámky nepotřebují klíč, otevření je možné zadáním Vašeho číselného kódu. Široký výběr visacích zámků na kód najdete u nás na jednom místě. Visací zámky na kód jsou fajn v tom ohledu, že nemusíte mít u sebe klíče. Kódové zámky se tak hodí i na místo, kde se potřebuje dostat více lidí. Jednoduše si zvolíte libovolné číselné heslo a díky tomu se do vašeho uzavřeného místa dostane každý kdo bude tajný číselný kód mít. V nabídce máme také kódový zámek na cestování, který je menší a skladnější. Takže se určitě podívejte i na jiné druhy visacích zámků, které v nabídce máme.

 • Rozměrově výhodné visací zámky pro Váš kufr a zavazadla. Vybrané modely mají TSA certifikaci, která umožňuje letištní kontrole otevření zámku bez poškozeníNabízíme cestovní zámky všeho druhu, takže si u nás pořídíte klasické zámky na klíč, ale také zámek na kufr s kódem. Kódové visací zámky na cesty jsou lehké a můžete si pořídit také zámky v různých barevných variantách, takže si bezpečně poznáte ten svůj. Nabízíme také visací zámky na cesty biometrické, což znamená, že jsou na otisk prstu a otevřete je tak pouze vy svým unikátním otiskem. Pro zajištění cenností v případě cesty mimo domov by se vám mohl hodit také kvalitní sejf, do kterého schováte vše cenné co doma máte.

 • Vysoká kvalita materiálu a vhodnost použití do vnějšího a agresivního prostředíHodila by se vám kvalitní nerezová kladka na vrata od kůlny? Pak jste na správném místě. Nerezová kladky vydrží opravdu všechno, protože nerez je odolný materiál. Pokud tedy potřebujete kladku, která odolá všem povětrnostním vlivům třeba i na horách, pak si pořiďte tuto. Zamknete tak bez problému kůlnu u vaší horské chaty a nemusíte se bát, že by zámek zarezl. Pokud jste vlastníky chaty tak by se vám mohla hodit také informační vitrína, kde vyvěsíte všechny potřebné informace pro nájemníky. 

 • U nás najdete různé sady visacích zámků. Všechny jsou od známého výrobce RICHTER CZECH. Vhodné jsou na uzamčení garáži, sklepů, bran a pod.

  Heslem těchto visacích zámků je společný klíč. Jedním klíčem otevřete všechno. 

  Vybíráte sady visacích zámků na společný klíč? Pokud chcete jedním klíčem otevřít všechny visací zámky, pak jste na správném místě. Nemusíte tak řešit velkou spoustu dalších klíčů navíc a orientovat se v tom, který je k čemu. V jedné domácnosti tak zamknete garáž, sklep, bránu i zahradní kůlnu. Vyberte si ten správný zámek dle vašich preferencí. V nabídce máme také mnoho dalších produktů, které by vám mohli přijít vhod jako jsou poštovní schránky nebo doplňky na dveře.

 • Visací zámky mají vlastní klíče, počet je však dán. Dejte si vyrobit další klíče za výhodné ceny

  Zajímá vás cena výroby klíčů pro vaše domovní dveře nebo visací zámek? Výroba klíčů a jejich cena se odvíjí hlavně od typu daného klíče. Přidělání klíčů není problém, ale pokud se jedná například o bezpečnostní klíče, pak je cena výroby mnohem vyšší než u klíčů klasických. Vyrobíme vám náhradní klíče i na visací zámky, takže se nemusíte bát, že se do uzamčeného prostoru na petlici při ztrátě klíče nedostanete. Vždy je fajn mít někde schovaný záložní klíč.

 • Nabízíme nejrozšířenější rozměry kroužků na klíče v cenově výhodných sadáchMáme široký výběr kroužků na klíče, takže si vyberete podle počtu a průměru kroužků. Kroužky na klíče se hodí hlavně pokud máte velký svazek klíčů. Využijete je také pokud máte velkou rodinu a potřebujete rozdělit klíče tak, aby měl každý svoje. Na kroužek si pak může každý přidat poznávací znamení ve formě klíčenky nebo identifikátoru, takže si své klíče bezpečně poznáte. Pokud jste se přestěhovali do novostavby nebo jste dělali novou fasádu na starém domě, tak se vám budou hodit také nové popisné čísla, které nabízíme v různých variantách.

 • Každý z nás množství klíčů nejen od svého bytu, práce, auta, schránky a od nejrůznějších dveří. Kdo by si to měl všechno z hlavy pamatovat, co je na co. Proto Vám nabízíme označení - identifikátory. V překladu to je jednoduché označení klíčů pomocí plastové visačky v různých barevných provedeních.

  Nabízíme visačky na klíče s čísly, které vám bezpečně usnadní orientaci v klíčích. Visačky na klíče jsou velkým pomocníkem, pokud máte větší množství klíčů. Bezpečně si tak roztřídit klíče od poštovní schránky, auta, bytu, kůlny, práce nebo pokladny. Prostě si jednoduše rozlišíte všechny vaše klíče, které vlastníte a nemusíte tak ztrácet čas zkoušením toho správného. Identifikátory na klíče jsou vyrobeny v různých barvách pro lepší orientaci a také si můžete do visačky napsat od čeho konkrétně jsou.

 • Každému z Vás se určitě stalo, že Vám přimrznout zámek a nešlo ho otevřít. Proto v podkategorií údržba najdete mazadla přesně na tento druh problému. Pomáhají rozmrazit a hlavně promazat visací zámky. Hlavní výhodou je pozitivní vliv na životnost. Obsahuje to mechanický vstřikovač, takže s aplikací není žádný větší problém. 

  Hledáte produkty pro údržbu visacích zámků v domácnosti nebo na chatě? Chcete si pořídit mazadlo na visací zámek, aby jste je pravidelně promazávali zámky? Pak jste na správném místě. I visací zámky potřebují svou pravidelnou údržbu, aby nezrezly. Tyto mazadla můžete použít také v případě zamrznutí zámku při velkých mrazech. Všechny se aplikují velice jednoduše, protože mají v balení aplikátor, kterým se dostanete i do užších prostor.

Visací zámky

V kategorii visacích zámků lze vybírat zámky klasické na klíč nebo také visací zámky na číselný kód. Visací zámky si můžete vybrat z různých cenových kategorií a různého provedení.

Nabízíme visací zámky klasické, bezpečnostní, mosazné, kódové, cestovní, nerezové a spoustu dalších produktů k tomu. Pokud chcete visací zámek na klíč,...

Visací zámky

V kategorii visacích zámků lze vybírat zámky klasické na klíč nebo také visací zámky na číselný kód. Visací zámky si můžete vybrat z různých cenových kategorií a různého provedení.

Nabízíme visací zámky klasické, bezpečnostní, mosazné, kódové, cestovní, nerezové a spoustu dalších produktů k tomu. Pokud chcete visací zámek na klíč, pak si u nás vyberete z velkého množství produktů, které v nabídce máme. Pokud sháníte bezpečnostní visací zámek, pak se podívejte také na nabídku sejfů a pokladniček, kde vám možná také padne něco do oka. V případě cestování se vám určitě bude hodit malý cestovní visací zámek, který je na kód a můžete si jim uzamknout například kufr nebo stan v kempu.

Zobrazit
na stránku
Zobrazeno 1 – 15 z 133 položek

Doprava zdarma

Při nákupu nad 2200 Kč
platíme dopravu za Vás

15 dní na vrácení

Kupujte bez obav, máte
15 dní na vrácení zboží

Platba kartou

Můžete platit
platební kartou

Poradíme

Po - Čt 8.00 - 16.30
Pátek 8.00 - 16.00
Telefon: 774 066 100

Nakupujte online bez obav, 24 hodin denně 7 dní v týdnu.