Blog

Kategorie

Blog

 • Nastal čas pro renovaci dveří. Co zvládnete sami?

  Vaše dveře jsou již ve stavu, kdy vám nevyhovuje jejich omšelý vzhled? Podívejte se na základní prvky, které dokážete změnit sami. Co raději nechat na odbornících? 

  Kategorie Tipy a rady

 • Jak vybrat poštovní schránku?

  Poštovní schránky jsou prvek, který vás přivítá při každém příchodu domů. Jak si vybrat tu správnou, aby byla praktická i reprezentativní? Podívejte se na našeho stručného průvodce.

  Kategorie Poštovní schránky

 • Čištění dveří nepodceňujte. Na co se zaměřit?

  V této roční době si mnoho z nás začíná všímat i těch nečistot, které během zbytku roku s chutí přehlížíme. Nastal ten pravý čas na očistu dveří. Na co nezapomenout? Někdo to doslova miluje a úklid dveří tvoří jeho běžnou rutinu, kdy při umývání podlahy nejdříve přečistí všechny dveře. Pokud mezi milovníky očisty nepatříte, stačí vám, když budete čas od času umývat alespoň kliky.

  Kategorie Tipy a rady

 • Tmavé barvy a minimalistické tvary. Přesně to je trendy ve světě dveřního kování

  Zařizování dveřního kování necháváme většinou na poslední chvíli, čemuž se nelze divit. Myslíme si, že tento prvek není potřebný, že se jedná jenom o drobnost, detail, který zanedlouho začneme brát jako samozřejmost. A ano, pravděpodobně kliku nebo zámky začneme brát jako běžnou součást domácnosti, ale jejich celkový vzhled se podílí na dojmu interiéru jako celku. Proto i v tomto případě sledujte aktuální módní trendy, vyplatí se to.

  Kategorie Zajímavosti

 • Bytové trendy roku 2022: Na co upnout svou pozornost?

  Chcete se konečně uchýlit k dlouho plánované rekonstrukci vašeho příbytku? Pak to nechte na příští rok nebo se inspirujte bytovými trendy příštího roku. I když se to nezdá, to, co je trendem nyní, nebude trendem příští rok. Je to podobné jako v módním světě, proto sledujte aktuální novinky ve světě designu, pročítejte časopisy o bydlení a buďte otevření všemu, co přijde do kurzu. Pár položek na seznamu novinek roku 2022 pro vás už máme!

  Kategorie Zajímavosti

Předchozí články »    

Doprava zdarma

Při nákupu nad 2200 Kč
platíme dopravu za Vás

15 dní na vrácení

Kupujte bez obav, máte
15 dní na vrácení zboží

Zkušenosti

Už 20 let prodáváme
kliky a schránky

Platba kartou

Můžete platit
platební kartou

Poradíme

Po - Pá od 8.00 - 16.30
Telefon: 774 066 100

Nakupujte online bez obav, 24 hodin denně 7 dní v týdnu.