Blog

Kategorie

Blog

 • Podcenění zámků a vložek jako velký přešlap z pohledu zabezpečení domu

  Chcete se ve svém domě cítit bezpečně? Nepodceňuje bezpečnostní prvky, jako jsou bezpečnostní zámky nebo vložky do dveří. Právě ty vás mohou v případě návštěvy neohlášeného hosta zachránit před tím, aby se dostal více do interiéru. Velkou chybou lidí je však to, že tento přešlap z pohledu zabezpečení lidé bohužel dělají. Chtějí co nejvíce ušetřit, bohužel úspora není v tomto případě na místě. Může nás stát mnohem více.

  Kategorie Zajímavosti

 • Historie poštovních schránek sahá až do vlády Jindřicha VIII.

  Prakticky před každým domem stojí poštovní schránky. I když je pravdou, že s ubývajícím množstvím věcí chozených do schránky a posílaných běžnou poštou se jejich výskyt značně zmenšuje. Než však poštovní schránky zmizí z našich vchodů (stejně jako z ulic zmizely telefonní budky), pojďme se podívat na jejich historii. Ta totiž sahá až do období, kdy v Británii vládl Jindřich VIII.

  Kategorie Poštovní schránky

 • Jak správně čistit dveřní kliky?

  Na detailech záleží a v případě zařizování interiéru to platí dvojnásob. Je velká škoda dvou věcí – zaprvé že se výběr kliky nechává na poslední chvíli a zadruhé, že se následně opomíjí její čištění. Jenže právě klika patří k nejvíce používaným součástem domova a právě na ní lpí nejen množství bakterií, ale také vlivem denního používání může být náchylná například ke rzi (záleží dle jejího materiálu).

  Kategorie Tipy a rady

 • Nebojte se změny, poštovní schránkou děláte první dojem

  Poštovní schránky jsou nedílnou součástí vybavení každého domu. Vždyť pokud by před domem nesídlily, jak jinak by lidé obdržovali svou poštu? I když se postupně přeléváme do digitálního světa, stále existují instituce nebo dopisy, které jinak než papírově nechodí. Pokud si však s výběrem tohoto domovního prvku nevíte rady, pojďme se seznámit se základními druhy.

  Kategorie Poštovní schránky

 • Vstup do domu o vás mnoho prozradí

  Důstojný plot, funkční branka a poté samozřejmě vstupní dveře. Ukazují mnohé. Kdyby tyto prvky nebyly důležité, tak je to podobné jako tvrdit, že oči a úsměv nejsou důležité na první dojem.

  Kategorie Zajímavosti

Předchozí články »    

Doprava zdarma

Při nákupu nad 2200 Kč
platíme dopravu za Vás

15 dní na vrácení

Kupujte bez obav, máte
15 dní na vrácení zboží

Platba kartou

Můžete platit
platební kartou

Poradíme

Po - Pá od 8.00 - 16.30
Telefon: 774 066 100

Nakupujte online bez obav, 24 hodin denně 7 dní v týdnu.