Blog

Kategorie

Blog

 • Tip na renovací starých dveří

  K renovací starších dveří můžeme snadno přistoupit i v našich domácích podmínkách. Tento hobby postup nahrazuje profesionální renovaci a šetří finance každé domácnosti.

  Kategorie Tipy a rady

 • Rozteč kování, jak změřit?

  Abychom správně koupili jednotlivé komponenty dveří, je potřeba důkladně změřit rozteč kování. Jak na to a co vlastně měříme?

  Kategorie Tipy a rady

 • Bydlete podle svého horoskopu. Co radí vaše znamení?

  Zařizovat bydlení může být někdy trochu složité. Zejména, pokud se vám líbí vícero stylů a nemůžete se rozhodnout pro jeden z nich. Co znamená bydlet podle horoskopu? Každé znamení, tedy každý z nás, který se narodil v určitý den v roce, tak je individuální a říká se, že znamení určuje i naši povaha. Každá povaha se může cítit lépe v jiném stylu bydlení a o tom je dnešní článek.

  Kategorie Tipy a rady

 • 3 kroky k výběru ideální poštovní schránky

  I když by si řada lidí pomyslela, že poštovní schránky jsou něco, co už dávno vyšlo z módy, opak je pravdou. Stále mluvíme o nedílném exteriérovém prvku, bez kterého by nám veškeré korespondence jen ležela na chodníku a pršelo na ni. Poštovní schránky mají i v dnešní době bezesporu své využití, proto si pojďme prozradit, jak je vybrat.

  Kategorie Poštovní schránky

 • Top styly bydlení letošního roku, které přinést do svého domu

  Stejně jako se mění trendy ve světě módy, mění se také trendy ve světě bydlení. Zatímco loňský rok se nesl v duchu minimalismu, letos se do popředí dostávají trochu jiné styly. Ať už se jimi necháte doslova unášet, nebo si z nich vezmete alespoň špetku a zařídíte si podle nich pracovnu včetně zámku a kliky u dveří, vaše domácnost se rázem promění v moderní sídlo. Jaké styly tedy letos „frčí”?

  Kategorie Tipy a rady

Předchozí články »    

Doprava zdarma

Při nákupu nad 2200 Kč
platíme dopravu za Vás

15 dní na vrácení

Kupujte bez obav, máte
15 dní na vrácení zboží

Zkušenosti

Už 25 let prodáváme
kliky a schránky

Platba kartou

Můžete platit
platební kartou

Poradíme

Po - Pá od 8.00 - 16.30
Telefon: 774 066 100

Nakupujte online bez obav, 24 hodin denně 7 dní v týdnu.