Blog

Kategorie

Blog

 • Jak vyměnit zámek na poštovní schránce?

  Poštovní schránky jsou neodmyslitelnou součástí každého domu. Stejně jako kliky na dveře je používáme denně, na rozdíl od nich jsou ale neustále vystavovány změnám počasí a teplotním rozdílům, které mají za následek oxidaci. Opotřebení vnějšího pláště není žádná tragédie, ovšem když dojde k opotřebení zámku, zásadně se zhorší jeho funkčnost. Jak ho vyměnit, pokud máte pocit, že jde schrána odemykat čím dál tím hůř?

  Kategorie Poštovní schránky

 • Jak zabezpečit vaše dveře? Vyzkoušejte systémy FAB

  Správné zabezpečení dveří je klíčové pro ochranu vašeho domova a vaší rodiny před neoprávněným vstupem. Existuje hned několik kroků, jak správně zajistit vaše dveře a zvýšit jejich bezpečnost. A mezi ty nejdůležitější samozřejmě patří výběr kvalitního zámku. Systémy FAB nabízí tu nejvyšší míru ochrany vašich dveří a s nimi i majetku. Tak si o nich pojďme říct více.

  Kategorie Zajímavosti

 • Stříška u vchodu do domu prakticky

  Pokud stavíte nový dům nebo renovujete stávající, možná se ptáte, zda je stříška nad vchodem nutností, nebo jde spíše o estetický doplněk. Pravda je, že stříška u vchodu může přinést řadu výhod, které daleko přesahují pouhé estetické hodnoty. Podívejme se blíže na důvody, proč může být stříška u vchodu do domu skvělou investicí.

  Kategorie Zajímavosti

 • Jak vybrat bezpečnostní FAB vložku?

  Bezpečnostní FAB vložky jsou důležitou součástí zabezpečení vchodových dveří. Správná volba vložky může znamenat rozdíl mezi bezpečností a nebezpečím. Při výběru bezpečnostní FAB vložky je třeba brát v úvahu několik faktorů.

  Kategorie Tipy a rady

 • Klika nebo koule? Co zvolit na dveře a proč

  Dveře mají velmi důležitou funkci: chrání náš domov před případnými nezvanými hosty. Navíc pomáhají udržovat v domově teplo (či v létě chládek). Při zateplování se zapomíná myslet na to, že kromě kvalitních oken je třeba investovat také do dveří. Klasickou součástí dveří je nějaký způsob úchytky, která nám umožňuje dveře pohodlně otevírat a zavírat, aniž bychom museli sáhnout na samotnou plochu dveří. Typické jsou kliky na dveře, existují ale také další možnosti.

  Kategorie Tipy a rady

Předchozí články »    

Doprava zdarma

Při nákupu nad 2200 Kč
platíme dopravu za Vás

15 dní na vrácení

Kupujte bez obav, máte
15 dní na vrácení zboží

Platba kartou

Můžete platit
platební kartou

Poradíme

Po - Čt 8.00 - 16.30
Pátek 8.00 - 16.00
Telefon: 774 066 100

Nakupujte online bez obav, 24 hodin denně 7 dní v týdnu.