Blog

Kategorie

Blog

 • Jak vybrat úchytky na nábytek? Kombinujte styl i praktičnost

  Ať už zařizujete nový dům, renovujete nábytek nebo se rozhodujete, že vyměníte stávající kuchyň, je třeba učinit celou řadu velkých rozhodnutí. Umění tkví ale také v detailech. Právě detaily mohou být pomyslnou třešničkou na dortu každého kousku nábytku, nebo jej také mohou úplně potopit. Vhodně zvolené úchytky na nábytek dokáží divy. A když se zamyslíte nad tím, jak často s nimi přijdete do styku, určitě budete souhlasit, že kvalitní i designové úchytky rozhodně stojí za zvážení.

  Kategorie Tipy a rady

 • Chytrý visací zámek

  Pokud jste o něm ještě nečetli a neslyšeli, něco vám o něm povíme. Svět digitalizace nezná mezí a zámky nemohou zůstat pozadu. S chytrým visacím zámkem už totiž nepotřebujete klíče, nemusíte si pracně pamatovat kombinaci čísel a přesto bude vaše kolo, skříňka, zahradní domek ...

  Kategorie Tipy a rady

 • Bezpečnostní karta k bezpečnostnímu zámku

  Víte k čemu slouží bezpečnostní karta k bezpečnostnímu zámku? Je vždy součástí bezpečnostního zámku a bez ní nám zámečník nesmí udělat žádnou kopii klíče navíc. Bezpečnostní karta je dokladem, že máme právo nechat si vyhotovit klíč.

  Kategorie Zajímavosti

 • Poštovní schránky nejen na dopisy

  Poštovní schránky a různé sestavy schránek dovedou dozdobit vzhled branek, dveří, vrátek i domů. Umí být funkční, praktické a designově zpracované zároveň. Poštovní schránky jsou v nabídce v různých velikostech, tvarech, barvách a povrchových úpravách. Je třeba vybírat podle toho, kam budou schránky umístěny, ale i podle toho, jakou poštu očekáváte.

  Kategorie Poštovní schránky

 • Pomůže bezpečnostní zámek?

  Chraňte si své kanceláře, společnosti, obchody, chaty a chalupy. Nedávejte nikomu možnost, aby se staly snadným terčem nezvaných návštěvníků. Pokud již máte bezpečnostní dveře, bez bezpečnostního zámku se neobejdete. Ochránit dveře je třeba všemi dostupnými prostředky. Někdy opravdu stačí jen vyměnit obyčejný zámek za ten bezpečnostní.

  Kategorie Zajímavosti

Předchozí články »    

Doprava zdarma

Při nákupu nad 2200 Kč
platíme dopravu za Vás

15 dní na vrácení

Kupujte bez obav, máte
15 dní na vrácení zboží

Zkušenosti

Už 20 let prodáváme
kliky a schránky

Platba kartou

Můžete platit
platební kartou

Poradíme

Po - Pá od 8.00 - 16.30
Telefon: 774 066 100

Nakupujte online bez obav, 24 hodin denně 7 dní v týdnu.