Kliky PREMIUM

Kliky PREMIUM

Filtrování

Výrobce:
Cena:
546 2058
Záruka
rozbalit vše ... méně

CORONA je značka pro ty nejnáročnější zákazníky. Kliky se vyznačují sofistikovaným designem a vysokou přesností. Globální design je inspirací z architektury a současného umění. Důmyslný design, pečlivě vybrané materiály a pozornost pro každý detail. Jedná se o unikátní výrobky pro výjimečné lidi - pro ty, kteří oceňují krásu, s vysokým smyslem e...

CORONA je značka pro ty nejnáročnější zákazníky. Kliky se vyznačují sofistikovaným designem a vysokou přesností. Globální design je inspirací z architektury a současného umění. Důmyslný design, pečlivě vybrané materiály a pozornost pro každý detail. Jedná se o unikátní výrobky pro výjimečné lidi - pro ty, kteří oceňují krásu, s vysokým smyslem estetiky. 

Jste majitelem moderní domácností a dbáte na vysoce kvalitní prvky, které interiér dělají tak jedinečným? Upusťte od tradičního dveřního kování a klik, které má tolik vašich známých a sousedů. Investujte raději do prémiového kování, jež oplývá nejen dlouhou životností, ale také vysokou odolností a celkově vynikajícím designem.

Kliky Premium, které jsou součástí námi nabízeného sortimentu, jsou určeny nejnáročnějším zákazníkům. Vyznačují se sofistikovaným designem, také jedinečnou přesností. Jsou globálního designu a inspirují se současným uměním a současnou moderní architekturou. Vyrábí se pouze z pečlivě vybíraných materiálů a jsou doladěny do posledního detailu. Ocení je především milovníci krásy a estetiky jako takové.

Zobrazit
na stránku
Zobrazeno 1 – 15 z 77 položek

Doprava zdarma

Při nákupu nad 2200 Kč
platíme dopravu za Vás

15 dní na vrácení

Kupujte bez obav, máte
15 dní na vrácení zboží

Platba kartou

Můžete platit
platební kartou

Poradíme

Po - Čt 8.00 - 16.30
Pátek 8.00 - 16.00
Telefon: 774 066 100

Nakupujte online bez obav, 24 hodin denně 7 dní v týdnu.