Vložky, zámky, klíče

Vložky, zámky, klíče

Filtrování

Výrobce:
Cena:
3 5983
Barva
rozbalit vše ... méně
Rozměr vložky A/B
rozbalit vše ... méně
Provedení zámků
rozbalit vše ... méně
Povrch
rozbalit vše ... méně
Bezpečnostní třída
rozbalit vše ... méně
Povrch výrobku
rozbalit vše ... méně

Podkategorie

 • Visací zámky

  V kategorii visacích zámků lze vybírat zámky klasické na klíč nebo také visací zámky na číselný kód. Visací zámky si můžete vybrat z různých cenových kategorií a různého provedení.

  Nabízíme visací zámky klasické, bezpečnostní, mosazné, kódové, cestovní, nerezové a spoustu dalších produktů k tomu. Pokud chcete visací zámek na klíč, pak si u nás vyberete z velkého množství produktů, které v nabídce máme. Pokud sháníte bezpečnostní visací zámek, pak se podívejte také na nabídku sejfů a pokladniček, kde vám možná také padne něco do oka. V případě cestování se vám určitě bude hodit malý cestovní visací zámek, který je na kód a můžete si jim uzamknout například kufr nebo stan v kempu.

 • Zadlabací zámky

  V kategorii zadlabacích zámků je možné nakoupit zámky na klíč, zámky na vložku nebo zámky na WC. Povrchová úprava těchto zámků je tvořena zinkem. Vybíráte si nový zadlabací zámek do své domácnosti nebo firmy? Nabízíme zadlabací zámek do dveří, který je na klíč, elektro, určen na WC nebo speciálně zámky na posuvné dveře. Ale máme samozřejmě k dispozici i další varianty těchto typu zámků. Vyberete si tak dle vašich požadavků a preferencí co konkrétně potřebujete. Zadlabávací zámky se jednoduše schovají do dveřního zádlabu a otevírají se klikou nebo stavební cylindrickou vložkou, kterou otevřete pomocí klíče.

 • Nábytkové zámky

  V kategorii nábytkových zámků lze nalézt zámky na klíč. Zámky jsou odlišného designového provedení, stačí si vybrat pouze zámek, který bude vyhovovat zrovna do Vašeho nábytku. 

  Vybíráte nábytkové zámky pro uzamčení cenností v některém z nábytku? Máme klasický zámek k nábytkovým dvířkům, ale také speciální zámek na skříň, který je na otisk prstů. Ceny nábytkových zámků se pohybují dle typu a provedení. Pokud řešíte zámek na nábytek, tak by vás mohly zajímat také všechny další nábytkové doplňky, které na našem eshopu nabízíme. V případě, že chcete své cennosti uchránit opravdu pečlivě, pak doporučujeme si pořídit sejf, ať už mechanický nebo elektronický.

 • Lankové zámky

  V naší nabídce lankových zámků si lze vybírat zámky pro zajištění kol či motocyklů. Naleznete zde klasické lankové zámky nebo zámky masivnějších rozměrů, které zajistí větší bezpečí pro Váš majetek.

  Nabízíme lankový zámek v různých variantách a provedeních, takže si jistě vyberte takový, který se vám hodí. Pomocí lankového zámku můžete jednoduše zajistit kolo nebo motocykl, ale i jiné předměty jako je například dětský kočárek či zahradní nábytek. Cena lankových zámků se pohybuje v různých cenových relacích, protože záleží jaký zámek si konkrétně vyberete. Nabízíme vám klasické lankové zámky na klíče nebo kód, ale také řetězové zámky potažené textilií nebo lamelové zámky, které jsou zvlášť odolné. K ocelovému lanku bez zámku si budete muset pořídit také visací zámek.

 • Přídavné zámky

  Pro zvýšení bezpečnosti lze si v naší nabídce vybrat zámky přídavné, které jsou certifikovány. Vybírat si můžete z několika barevných kombinací či přídavného zámku s řetízkem nebo bez řetízku. Hledáte přídavné zámky pro zabezpečení dveří? Přídavný zámek na dveře zajistí že se budete v bytě cítit mnohem bezpečněji. Přídavný bezpečnostní zámek na dveře nabízíme v několika variantách a můžete si tak vybrat zda chcete přídavný zámek na vchodové dveře s řetízkem nebo bez. V nabídce máme také samostatně pojistné řetízky, pokud byste měli zájem konkrétně o tento druh zboží. Přídavný zámek na dveře s vložkou vám zase zajistí, že budete moci dveře otevřít klíčem i z druhé strany. Dalším skvělým prvkem na dveře jsou kukátka, kterými vidíte kdo je před dveřmi.

 • Řetězy a soupravy

  V naší nabídce řetězů a souprav můžete zakoupit bezpečnostní řetězy odlišných průměrů. Všechny bezpečnostní řetězy obsahují ochranný kryt z textilie. 

  Nabízíme široký výběr řetězů s souprav pro zabezpečení vašeho majetku. Bezpečnostní řetězy nabízíme v různých průměrech a délkách, takže si vyberete dle vašich preferencí ten nejvhodnější. Všechny řetězy jsou chráněny textilii, která slouží jako ochranný kryt řetězu proti korozi. K těmto bezpečnostním řetězům budete potřebovat správný visací zámek z našeho eshopu. Jaký konkrétně si koupit zjistíte v popisu daného produktu. Vyberete si tedy nejdřív bezpečnostní řetěz a poté vyberte konkrétní visací zámek k tomu. 

 • Kapsy na zámek

  V kategorii kapsa zámku je možno si z nabídky kapsa zámku úzká a kapsa zámku široká. Obě tyto verze jsou univerzální a jsou vyrobeny z oceli. Možné použití do kovových vrat. 

  Hodila by se vám nová zámková kapsa do vašich vrat? Zámková krabice je většinou z kovu a hodí se tedy do kovových bran nebo vrat. Kapsa se jednoduše přivaří ke kovovému rámu vrat nebo brány. Dovnitř se pak vložit zadlabací zámek, který vyřeší zavírání a zamykání brány. Některé z produktů se však už prodávají jako kompletní balíček i se zadlabacím zámkem, takže není třeba jej extra kupovat. na novou bránu by se vám mohla hodit také nová poštovní schránka, která bude s kovovou bránou hezky ladit.

 • Vložky stavební

  V naší nabídce stavebních vložek je možné zakoupit extra krátké vložky, stavební 5-ti stavítkové vložky anebo vložky s větším počtem vlastních klíčů, tj. 10 ks, 15 ks, 25 ks až 100 ks. Jedná se o nejpouživanější krátké EURO vložky. 

  Chybí vám cylindrická vložka do zámku na vložku? U nás máme stavební vložky různých vlastností a parametrů. V nabídce je například cylindrická vložka 25/35, 25/30 nebo 25/40, ale také jiné rozměry. K cylindrické vložce do dveří si vyberte také správné kování na dveře, aby vše dobře sedělo. Ke všem stavebním vložkám jsme schopni vyrobit také náhradní klíče do zásoby, takže v případě ztráty se nemusíte bát, že nemáte náhradní klíč po ruce.

 • Bezpečnostní vložky

  V naší nabídce bezpečnostních vložek najdete pouze certifikované vložky. Všechny tyto výrobky jsou v bezpečnostní třídě 3, tj. vysoká bezpečnost. Povrch výrobku představuje nikl – satén.

  Hledáte bezpečnostní vložky pro vaše domovní dveře? Bezpečnostní zámek na dveře je v dnešní době standard. Každá bezpečnostní fabka nabízí vysokou úroveň zabezpečení a proto doporučujeme se na bezpečnostní vložku fab podívat. V naší nabídce se nachází také bezpečnostní cylindrická vložka, která je díky svému konstrukčnímu provedení odolná proti všem neklíčovým překonáváním. Pro zajištění dokonalé bezpečnosti si pořiďte také kukátko, kterým vidíte kdo se za dveřmi schovává a také pojistný řetízek, který zamezí vniknutí nechtěné osoby do domácnosti.

 • V našem sortimentu máme pro Vás i speciální vložky. Konkrétně se jedná o slepé univerzální vložky. Nastavitelné jsou podle tloušťky vašich dveří. Určitě Vám záleží na tom, co máte za dveřmi a třeba si dát záležet hlavně na tom, co se nachází za nimi. 

  Nabízíme speciální vložky pro vaše speciální potřeby. Jednou z nich je speciální vložka s knoflíkem jen z jedné strany a z druhé strany je slepá. Hodí se tedy na zamykání skříní nebo dveří, kterými se není potřeba dostat i z druhé strany. V případě nutnosti se dá ovšem otevřít mincí nebo šroubovákem i z vnitřní strany. Pokud ještě nemáte zadlabací zámek na vložku, pak si jej u nás také pořiďte. V nabídce máme také další specifické vložky a zámky, které by se vám možná mohly hodit.

 • Jestliže chcete mít pouze jeden klíč, pomocí kterého odemknete vícero zámků, je nutné zámky sjednotit na stejný uzávěr klíče. Sjednotit můžete cylindrické vložky, visací anebo přídavné zámky. 

  Potřebujete sehnat více zámků na jeden klíč? Pak jste zde správně, protože také produkty u nás nabízíme. Všechny objednané vložky vyrobíme na jeden klíč, takže jednoduše otevřete co budete potřebovat a nemusíte tak u sebe tahat celý svazek klíčů. V našich silách je také vám poskytnou vložky do dveří s kombinací s visacími zámky, takže otevřete jedním klíčem visací zámek i vložku ve dveřích. Vyberte si u nás také kvalitní a propracované kliky s kováním, aby vám doma vše ladilo do jednoho odstínu a typu.

 • Nabízíme sadu cylindrických vložek anebo cylindrických vložek a visacího zámku. Vše od značky FAB. 

  Hodila by se vám sada cylindrických vložek do vašich domovních dveří nebo dveří ve firmě? Na jeden klíč můžete odemknout více zámků a nemusíte sebou tahat svazek klíčů. No nezní to skvěle? V nabídce máme také sadu dvou zámků na jedny dveře, které zvýší bezpečí vašeho domova a oba zámky jsou pouze na jeden klíč. Vyberte si také nové kliky a kování od nás, aby vám všechny doplňky na dveřích ladili. U nás naleznete vše co potřebujete pro vaše dveře na jednom místě.

 • V této kategorii naleznete produkty pro správnou údržbu vložek a zámků. Tak bude zajištěno jejich správné fungování. Zakoupit můžete FAB mazadlo určené pro mazání jemného mechanismu cylindrických vložek, GEGE sprej, multifunkční sprej. 

  Hledáte něco na mazání zámků? V této kategorii nabízíme různé produkty na mazání a údržbu zámků zadlabacích. Jen díky pravidelné údržbě a promazávání se vám podaří zajistit správné fungování zámků klasických i zámků visacích. V nabídce máme různé druhy sprejů jako například mazadla na jemné mechanismy cylindrických vložek, ale také multifunkční spreje, které využijete na jakékoliv zámky i další předměty.

 • Nechce se vám používat klíče a chcete kráčet s dobou? Nabízíme Vám v našem sortimentu jedinečné řešení a tím je otvírák dveří na dálku. Všechno je to tak jednoduché. Dálkové otevírání dveří není už jen součástí automobilového průmyslu. Bránu do domu si můžete ochránit takovým systémem na dálku, který je revoluční a usnadňuje manipulaci s otevíráním, zavíráním dveří. Nabízíme otvírák dveří díky kterému otevřete dveře jednoduše bez klíče. Elektrický otvírák dveří nabízí elegantní řešení jak vyřešit zamykání vašich domovních dveří efektivně. Jedná se o smart zámky, které jednoduše odemknete z jakéhokoli místa, ale v nabídce jsou i klávesnice pro kódovaný vstup do domu. kód tak sdělíte jen vyvoleným osobám a ty se do domu bez problémů dostanou i bez klíče. Vše máte díky propojení s chytrým telefonem pod kontrolou a víte kdo kdy do domu přišel. Své dveře si můžete obohatit i dalšími dveřními doplňky, které máme v naší nabídce .

 • Hledáte prodejnu klíčů online? Chybí další náhradní klíče od domu nebo identifikační čipy? Nabízíme vám široký výběr náhradních klíčů, které jste schopni pro vás na zakázku vyrobit. Jednoduše zadejte počet kusů a my vám vyrobíme ke konkrétní zakoupené vložce vybrané množství. Ať už se jedná o vložky bezpečnostní nebo stavební. Jsme schopni vám také vyrobit náhradní čipy. Stačí nám poslat váš originální identifikační čip a my pro vás vytvoříme přesný počet kopií, které si objednáte. A k novým náhradním klíčům se vám bude jistě hodit potřebné barevné označení na klíče.

 • V této nabídce naleznete plastové visačky pro jednodušší identifikaci svazků klíčů od dveří. Zakoupit je můžete v různých barevných provedeních. 

  Hledáte identifikátory na klíče pro jejich správné označení? Máte velké množství klíčů a neustále bojujete s tím, který je od čeho? Pak pro vás máme řešení ve formě označení, neboli identifikátorů klíčů. Jedná se o o jednoduché plastové přívěsky, které ke klíči přiřadíte a můžete si jej rozlišit barevně nebo rovnou konkrétně popsat od čeho je. Můžete si tak bez problému označit klíče od poštovní schránky, garáže, zahradního domů nebo branky na zahradě.

Bezpečnostní vložky FAB a zámky

Bezpečnostní vložky FAB s cylindrickou vložkou patří mezi standardem, který je využíván ve většině domů, bytů a firem. Pokročilejším zámkem patří zámky EURO Secure s 6ti stavítkovou bezpečnostní vložkou. Vložky se vyrábí v různých rozměrech, které si můžete vybrat. 

Přídavné zámky na dveře se používají pro větší...

Bezpečnostní vložky FAB a zámky

Bezpečnostní vložky FAB s cylindrickou vložkou patří mezi standardem, který je využíván ve většině domů, bytů a firem. Pokročilejším zámkem patří zámky EURO Secure s 6ti stavítkovou bezpečnostní vložkou. Vložky se vyrábí v různých rozměrech, které si můžete vybrat. 

Přídavné zámky na dveře se používají pro větší bezpečí, jistotu a jsou odolné proti odvrtání. Nábytkové zámky jsou určeny na dřevěné nábytkové dveře o různé tlouštce dveří.

Chybí vám vložka do dveří? U nás máme FABky do dveří všeho druhu a přehledně vidíte i ceník. Ať už hledáte FAB zámky, bezpečnostní zámky nebo jen obyčejné zámky a klíče, tak u nás máme vše. Například bezpečnostní zámky FAB jsou standardem, který používá většina domácností a firem. Každý zámek s klíčem je originál, ale existují i speciální vložky na společný klíč, kdy máte pouze jeden klíč ke všem zámkům. Pokud zařizujete nový domov tak by se vám mohla hodit také nová poštovní schránka z naší široké nabídky.

Zobrazit
na stránku
Zobrazeno 1 – 15 z 249 položek

Doprava zdarma

Při nákupu nad 2200 Kč
platíme dopravu za Vás

15 dní na vrácení

Kupujte bez obav, máte
15 dní na vrácení zboží

Platba kartou

Můžete platit
platební kartou

Poradíme

Po - Čt 8.00 - 16.30
Pátek 8.00 - 16.00
Telefon: 774 066 100

Nakupujte online bez obav, 24 hodin denně 7 dní v týdnu.