Kliky okenní

Kliky okenní

Filtrování

Výrobce:
Cena:
36 277
Barva
rozbalit vše ... méně
Varianta zamykání okenní kliky
rozbalit vše ... méně

Podkategorie

  • Kliky na plastová okna - Vybrat si ideální kliky do interiéru není snadná věc. Nabídka našeho e-shopu je rozmanitá a velice široká, vyberte si adekvátní modely, které perfektně sednou do zbytku domova. Zatímco dveřní kliky by měly ladit s podlahou (obvykle se sází na nerezové kování), kliky na plastová okna mají ladit se zbytkem interiéru a jeho zařízením. Najděte si v nabízeném množství modely, které budou splňovat veškeré vaše požadavky.

    Nabízíme kliky na plastová okna v několika provedeních lišících se barvou, tvarem i materiálem, z něhož jsou vyrobeny. Který typ vyhovuje vašim představám?

  • Chraňte svou domácnost před nevítanými hosty tím, že zainvestujete nejen do kvalitního dveřního kování, ale i do zabezpečení oken. Pomocnou ruku podávají bezpečnostní kliky, které jsou speciálně vyrobeny tak, aby se nepoddaly ani vypáčení oken. Mnohé z nabízených modelů jsou uzamykatelné, což opět násobí jejich nepoddajnost a odolnost.

    Nabízíme kvalitní kování, které nejen, že zabrání vstupu vetřelců do domácnosti, ale také znásobí stylovost interiéru. Námi prodávané typy splňují požadavky posledních módních trendů a svou podobou se rovnají čemusi nestárnoucímu, co nebudete muset nikdy nahrazovat ve svém příbytku.

  • Je vaše domácnost vystlaná dřevěnými okny? Nemontujte na ně kliky na plastová okna, která jsou sice moderní a stylová, ale k přírodnímu materiálu se nehodí a nejsou jemu uzpůsobená. Raději investujte do klik, jež mají veškeré předpoklady k tomu, aby se staly skutečně praktickým, plně funkčním a dobře sloužícím prvkem v interiéru.

    Nabízíme kliky na dřevěná okna v podobách, z nichž si vybere i nejnáročnější zákazník. Při výběru sledujte nejen rozměry, ale také zhodnoťte celkový design, na němž bezesporu záleží. Hodí se do vašeho interiéru? Nebo je svou barevností naprosto odlišné?

Okenní kliky - V naší nabídce okenních klik je možné si vybrat z univerzální kliky pro okna a balkónové dveře. Dále lze zakoupit okenní uzamykatelné kliky anebo okenní kliky z nerezové oceli s velmi pohodlnou rukojetí. 

Stejně jako dveře, i okna potřebují kvalitní, odolné a spolehlivé kliky, díky nimž bude jejich otvírání a manipulace s nimi je...

Okenní kliky - V naší nabídce okenních klik je možné si vybrat z univerzální kliky pro okna a balkónové dveře. Dále lze zakoupit okenní uzamykatelné kliky anebo okenní kliky z nerezové oceli s velmi pohodlnou rukojetí. 

Stejně jako dveře, i okna potřebují kvalitní, odolné a spolehlivé kliky, díky nimž bude jejich otvírání a manipulace s nimi jedna radost. Pořiďte si okenní kliky z naší nabídky, které disponují nejen skvělými vlastnostmi, ale také nestárnoucím, nadčasově stylovým designem, jenž zapadne do jakéhokoli interiéru.

Kliky oken by měly podobně jako dveřní kování a rozetové kliky ladit s vybavením interiéru. Zejména mají souznít s klikami instalovanými u dveří. Aby byla manipulace nejen snadná, ale také příjemná, investujte do zaoblených alternativ hezky padnoucích do dlaně. Hranaté kliky zase odpovídají posledním módním trendům. Pro jaké se rozhodnete vy?

Hledáte kliky na okna? Nabízíme okenní kliky z různých materiálů. V nabídce máme také bezpečnostní kliky na okna, které jsou zamykací. Kliky na okna se zámkem máme také v různých variantách, takže si vybere i náročnější zákazník. I okenní kliky se zámkem mohou být totiž designové a barevně ladit s ostatními doplňky v bytě. Naše uzamykatelné kliky na plastová okna slouží jako prvotní bezpečnostní prvek a hodí se jako dětské pojistka. Zabezpečení oken je tou nejmenší ochranou jakou můžete pro svou domácnost udělat. Pokud máte doma cennosti, pak by se vám mohl hodit také sejf.

Zobrazit
na stránku
Zobrazeno 1 – 15 z 39 položek

Doprava zdarma

Při nákupu nad 2200 Kč
platíme dopravu za Vás

15 dní na vrácení

Kupujte bez obav, máte
15 dní na vrácení zboží

Platba kartou

Můžete platit
platební kartou

Poradíme

Po - Čt 8.00 - 16.30
Pátek 8.00 - 16.00
Telefon: 774 066 100

Nakupujte online bez obav, 24 hodin denně 7 dní v týdnu.