Okenní doplňky

Okenní doplňky

Filtrování

Výrobce:
Cena:
52 277
Barva
rozbalit vše ... méně
Varianta zamykání okenní kliky
rozbalit vše ... méně

Podkategorie

  • Kliky na okno, okenní kliky

    Hledáte nové kliky na okna k vám do domácnosti? V nabídce máme okenní kliky z různých materiálů a v různých barevných odstínech. Pokud máte doma kování a kliky z nerezu, pak volte spíše okenní kliky z nerezu nebo alespoň jeho imitaci. V nabídce máme také okenní kliky s uzamykáním, kterými okno bezpečně zamknete před dětmi i staršími lidmi. Kromě bezpečnosti pro děti byste měli myslet také na své cennosti a pořídit si domů kvalitní sejf do kterého uložíte vše cenné.

  • Nabízíme stylové kování na okenice z kvalitního materiálu. Závěsy na dřevěné okenice nebo dveřní systémy máme například v ozdobné kované variantě, takže skvěle zapadnou k vám na chatu, ale i domů. Černé kované závěsy na okenice budou ladit s jakýmkoli dřevem a v této barvě si můžete vybrat také petlice a závory na váš zahradní domek. Pokud chcete mít ozdobný styl v interiéru, pak je možná vhodné zvolit si také domovní schránku v podobném stylu a odstínu.

Potřebujete kliku na okno nebo závěs? Vybíráte si doplňky na okna jako jsou kliky nebo závěsy na okenice? Okenní doplňky u nás máme v různých variantách, takže si můžete vybrat kliky na okno různých tvarů a barevných odstínů. Okenní kliky jsou většinou z nerezového nebo plastového materiálu a některé z nich mají v sobě zabudovaný také zámek, tak...

Potřebujete kliku na okno nebo závěs? Vybíráte si doplňky na okna jako jsou kliky nebo závěsy na okenice? Okenní doplňky u nás máme v různých variantách, takže si můžete vybrat kliky na okno různých tvarů a barevných odstínů. Okenní kliky jsou většinou z nerezového nebo plastového materiálu a některé z nich mají v sobě zabudovaný také zámek, takže slouží jako dětská pojistka. Slaďte si okenní kliky také s dveřními klikami a kováním, aby vše hezky ladilo.

Zobrazit
na stránku
Zobrazeno 1 – 15 z 29 položek

Doprava zdarma

Při nákupu nad 2200 Kč
platíme dopravu za Vás

15 dní na vrácení

Kupujte bez obav, máte
15 dní na vrácení zboží

Platba kartou

Můžete platit
platební kartou

Poradíme

Po - Čt 8.00 - 16.30
Pátek 8.00 - 16.00
Telefon: 774 066 100

Nakupujte online bez obav, 24 hodin denně 7 dní v týdnu.