Dveřní doplňky

Dveřní doplňky

Filtrování

Cena:
16 4564
Barva
rozbalit vše ... méně
Povrch
rozbalit vše ... méně
Materiál výrobku
rozbalit vše ... méně
Povrch výrobku
rozbalit vše ... méně

Podkategorie

  • Nabízíme pojistné řetízky, které zvýší váš pocit bezpečí. V nabídce máme několik druhů materiálů v podobě bronzu, chromu, mosaz.

  • Kukátka jsou nezbytnou součástí každých domovních dveří. Slouží pro zabezpečení maximálního bezpečí v podobě vědomí, kdo stojí před našimi dveřmi.

  • Nabízíme dveřní zarážky velice moderního provedení. V naší nabídce můžete nalézt klasické dveřní zarážky nebo dveřní zarážky samolepící. Zarážky jsou vyrobeny kupříkladu z nerezové oceli či mosazi.

  • V této nabídce se vyskytují závěsy dveřní. Návleky na závěsy ve dvou velikostech a nastavitelné dveřní závěsy ve třech velikostech.

  • V této kategorii nabízíme ventilační průduchy v několika tvarech a barevných provedeních.

  • Záchytné madlo do koupelny, WC. Tři barevné varianty provedení - chrom, bílá a matná černá.

  • Dodejte vašim dveřím nádech středověku a pořiďte si klepadla. Nabízíme klepadlo se lvem nebo klepadlo Amfora. Klepadla vypadají hodnotně a vznešeně. Jedná se o netypickou okrasu dveří.

  • V této kategorii nabízíme dveřní madla v několika provedeních, a to kulaté, kulaté šikmé, hranaté, hranaté šikmé. Madla jsou podstatným doplňkem nábytku.

  • V naší nabídce rovněž naleznete nabídku moderních úchytů pro schodiště či zábradlí balkonu. Vybírat lze ze základních barev a materiálu, jako bronz, chrom, mosaz.

  • Nabízíme Vám jmenovky na dveře a poštovní schránky. Počítačem řízené / CNC / gravírování zaručuje dokonalý výsledek i na malé ploše. Možnost rozvržení textu na základě Vašeho výběru umožní individuální řešení každé zakázky.

Jako nejžádanější dveřní doplňky patří dveřní záražky, které jsou praktické jak pro interiér, tak exteriér a to díky různým typům motivů a materiálů. Dveřní záražky nabízíme pryžové, nerezové a ocelové s různou povrchovou úpravou, nejčastěji chromovou. Dále se zde nachází kukátka na dveře - panoramatické kukátko zaručuje v širokém úhlu přehledno...

Jako nejžádanější dveřní doplňky patří dveřní záražky, které jsou praktické jak pro interiér, tak exteriér a to díky různým typům motivů a materiálů. Dveřní záražky nabízíme pryžové, nerezové a ocelové s různou povrchovou úpravou, nejčastěji chromovou. Dále se zde nachází kukátka na dveře - panoramatické kukátko zaručuje v širokém úhlu přehlednou kontrolu prostoru před dveřmi.

Zobrazit
na stránku
Zobrazeno 1 – 15 z 188 položek

Doprava zdarma

Při nákupu nad 2200 Kč
platíme dopravu za Vás

15 dní na vrácení

Kupujte bez obav, máte
15 dní na vrácení zboží

Platba kartou

Můžete platit
platební kartou

Poradíme

Po - Pá od 8.00 - 16.30
Telefon: 774 066 100

Nakupujte online bez obav, 24 hodin denně 7 dní v týdnu.