Kliky pro branky

Kliky pro branky

Filtrování

Cena:
146 922
Provedení
rozbalit vše ... méně
Rozteč kování
rozbalit vše ... méně
Barva
rozbalit vše ... méně
Orientace koule
rozbalit vše ... méně
Orientace kliky
rozbalit vše ... méně

Kliky pro branky - Díky naší nabídce klik pro branky si můžete své branky udělat mnohem hezčí a zajímavější. Nabízíme kliky v černém provedení, v podobě koule do brány nebo černé kliky s dlouhým štítem do brány. Produkty jsou vyrobeny z oceli a mají kované díly, potažené vrstvou práškové barvy. Kliky pro zahradní branky jsou odolné na běžné i ne...

Kliky pro branky - Díky naší nabídce klik pro branky si můžete své branky udělat mnohem hezčí a zajímavější. Nabízíme kliky v černém provedení, v podobě koule do brány nebo černé kliky s dlouhým štítem do brány. Produkty jsou vyrobeny z oceli a mají kované díly, potažené vrstvou práškové barvy. Kliky pro zahradní branky jsou odolné na běžné i nepříznivé zimní období. 

Zahrada není to jediné, co lemuje dům kolem dokola. Je to také plot a branka, která pouští člověka na vaše teritorium. Aby vám na pozemek nevklouzli nevítaní hosté, investujte do bezpečnostního kování a do kvalitních klik na branku, které splňují nejen bezpečnostní vlastnosti, ale také přísné zásady designu.

Nabízíme kliky na branku, které jsou po vzhledové stránce dokonalé, naprosto spolehlivé a které se pyšní dlouhou životností díky tomu, že jsou vyrobené z vysoce kvalitních materiálů (podobně je tomu i u jiných druhů námi nabízeného dveřního kování). Ladit budou nejen s domem jako takovým, ale také s brankou i okolím, na kterém jste si jistě dali záležet. Jaký konkrétní model vám učaruje nejvíce?

Zobrazit
na stránku
Zobrazeno 1 – 15 z 37 položek

Doprava zdarma

Při nákupu nad 2200 Kč
platíme dopravu za Vás

15 dní na vrácení

Kupujte bez obav, máte
15 dní na vrácení zboží

Platba kartou

Můžete platit
platební kartou

Poradíme

Po - Čt 8.00 - 16.30
Pátek 8.00 - 16.00
Telefon: 774 066 100

Nakupujte online bez obav, 24 hodin denně 7 dní v týdnu.