Zámky zadlabací

Zámky zadlabací

Filtrování

Cena:
36 1181
Barva
rozbalit vše ... méně
Provedení zámků
rozbalit vše ... méně

Podkategorie

  • Hledáte klasické zadlabávací zámky na klíč? Pokud máte v domácnosti nové dveře, ale chybí vám jejich vnitřky ve formě zadlabacího zámku, pak si u nás vyberete vše potřebné. K novým dveřím se vám jistě budou hodit nové kliky a kování, které krásně sladíte s dveřmi nebo ostatními komponenty v domácnosti jako je podlaha nebo nábytek. Do místností jako je koupelna nebo toaleta se vám budou hodit také speciální zadlabávací zámky na WC, které jsou k tomu přímo určené.

  • Máme široký výběr zámků na WC, takže si vyberete přesně takový jaký požadujete. WC zámek využijete nejen na toaletě, ale také v koupelně. Pořiďte si zámek na dveře wc s klikou a kováním pro tyto dveře u nás, protože máme velký výběr. Bezpečně tak sladíte všechny dveře v domácnosti nebo ve firmě do požadovaného odstínu a typu. Až budete mít vyřešené všechny dveře, pak si můžete pořídit také nábytkové doplňky, které můžete vybrat ve stejném nebo podobném stylu a odstínu, aby spolu vše krásně ladilo.

  • Nabízíme stavební zámek z kvalitního a spolehlivého materiálu, který vydrží opravdu mnoho. Některé z těchto stavebních zámků jsou univerzální, takže si spolehlivě nastavíte zda se má jednat o pravou nebo levou stranu. Do stavebního zámku budete potřebovat stavební vložku i s klíči, aby by kompletní a fungoval. Pro finální vzhled vašich dveří si musíte dokoupit také kliky a kování, které nabízíme v různých barevných variantách a provedeních.

  • Hledáte speciální zámky na různé specifické dveře? Pak jste na správném místě, protože zde nabízíme například zámky na posuvné dveře, uzávěr zámku na plechové dveře nebo také zámky do protipožárních a protikouřových dveří. Speciální zámky jsou vhodné i na maximální zatížení nebo různé nestandardní provedení dveřního systému. Pokud řešíte doma konkrétně posuvné dveře, pak se podívejte také na úchytky pro posuvné dveře. Na speciální dveře do firmy by se vám mohl hodit také zavírač, který má protipožární certifikát a můžete si nastavit rychlost zavírání.

  • Elektrické zámky do dveří. Vybíráte elektrozámek do vašich domovních dveří? Nabízíme elektronický zámek v různých provedeních. Pořiďte si elektronický zámek na dveře nebo elektrický zámek na branku za skvělé ceny u nás na stránkách. Můžete si tak kontrolovat pohodlně vstup na pozemek nebo do areálu. Na dveře, kde budete mít elektrozámek se vám bude hodit jistě také klika ve formě koule, kterou si můžete vybrat v různých variantách a provedeních. 

  • Hledáte zámek na posuvné dveře, který bude z kvalitního materiálu? Nabízíme zadlabací zámek pro posuvné dveře v různých variantách a provedeních. Můžete si tak vybrat zámek na posuvné dveře v kompletu i s veškerými doplňky ke dveřím nebo si koupit úchyty pro posuvné dveře zvlášť. Některé ze zámků jsou dokonce se zabudovanou závorou s otvorem, kterou můžete dveře pohodlně zavírat a nepotřebujete tak úchyt. Zámky jsou vysoce odolné proti korozi.

Zadlabací zámky

V kategorii zadlabacích zámků je možné nakoupit zámky na klíč, zámky na vložku nebo zámky na WC. Povrchová úprava těchto zámků je tvořena zinkem. Vybíráte si nový zadlabací zámek do své domácnosti nebo firmy? Nabízíme zadlabací zámek do dveří, který je na klíč, elektro, určen na WC nebo speciálně zámky na posuvné dveře. Ale máme...

Zadlabací zámky

V kategorii zadlabacích zámků je možné nakoupit zámky na klíč, zámky na vložku nebo zámky na WC. Povrchová úprava těchto zámků je tvořena zinkem. Vybíráte si nový zadlabací zámek do své domácnosti nebo firmy? Nabízíme zadlabací zámek do dveří, který je na klíč, elektro, určen na WC nebo speciálně zámky na posuvné dveře. Ale máme samozřejmě k dispozici i další varianty těchto typu zámků. Vyberete si tak dle vašich požadavků a preferencí co konkrétně potřebujete. Zadlabávací zámky se jednoduše schovají do dveřního zádlabu a otevírají se klikou nebo stavební cylindrickou vložkou, kterou otevřete pomocí klíče.

Zobrazit
na stránku
Zobrazeno 1 – 15 z 41 položek

Doprava zdarma

Při nákupu nad 2200 Kč
platíme dopravu za Vás

15 dní na vrácení

Kupujte bez obav, máte
15 dní na vrácení zboží

Platba kartou

Můžete platit
platební kartou

Poradíme

Po - Čt 8.00 - 16.30
Pátek 8.00 - 16.00
Telefon: 774 066 100

Nakupujte online bez obav, 24 hodin denně 7 dní v týdnu.