Sejfy, pokladničky

Sejfy, pokladničky

Filtrování

Výrobce:
Cena:
210 9795
Počet klíčů
rozbalit vše ... méně

Podkategorie

  • V naší nabídce sejfů lze nakoupit několik druhů sejfů. Je možné si vybrat sejf mechanický na klíč, dále sejf elektronický na kód nebo sejf pro zazdění. Vybírat si můžete z několika barevných provedení. 

    Vybíráte si trezor s mechanickým zámkem do vaší domácnosti nebo firmy? Nabízíme mechanický trezor v různých velikostech a provedeních. Podle velikosti trezoru se určuje také jeho cena. Mezi produkty máme také menší trezory ve formě knihy, které jsou velmi nenápadné a vhodné na drobné cennosti v domácnosti. Všechny sejfy kromě těch knižních je možné ukotvit do zdi nebo do podlahy, takže je určitě nikdo neodnese z domu pryč. Do sejfu si můžete schovat také malou pokladničku nebo klíče k důležitým místnostem.

  • V této kategorii naleznete nabídku elektronických trezorů, které jsou vyhotoveny v různém barevném provedení i různých velikostí a tvarů. Pro bezpečné uložení vašich cenností je dobré mít uschovaný sejf někde v domácnosti. Nabízíme elektronický sejf v různých velikostech, takže si vyberete dle svých potřeb ten nejvhodnější. Trezor s elektronickým zámkem má tu výhodu, že nikdy neztratíte klíče, ale nesmíte zapomenout kód na trezor. Některé sejfy jsou vybavené alarmem, který se spustí po několika špatných pokusech zadání kódu nebo při neoprávněné manipulaci s trezorem. Elektronické sejfy můžete také ukotvit do zdi nebo podlahy, aby byly perfektně ukryté před všemi. Můžete je jednoduše schovat také za dveře s madlem nebo pod obraz na zdi.

  • V naší nabídce pokladniček naleznete pokladničky, které jsou vyrobeny z oceli. Je možné si vybrat pokladny různých rozměrů a barevného provedení. Hodila by se vám pokladnička na vaše finance? Potřebujete do firmy pokladničku na zámek, která bude i na mince či doklady? Klasická plechová pokladnička je na klíč, ale v nabídce u nás naleznete také ocelové pokladničky na kód. Všechny druhy pokladniček jsou v nabídce v různých velikostech a barevných odstínech. Ve firmě je většinou k dispozici také elektronický sejf do kterého se pokladnička ukládá vždy při nepřítomnosti zodpovědné osoby.

  • Otevřeli jste si právě podnik a potřebujete pokladničku za bar? Nebo jen chcete mít přehled ve svých financích a chcete aby se Vám někdy "otravné" mince snadněji počítali? Pro Vás tu máme EURO pokladničky, které jsou praktické, vhodné i bezpečné! Dokonce i EURO pokladničky tu pro Vás máme ve třech různých velikostech. Co víc si přát

    Hledáte europokladničky do vaší firmy? Tyto pokladničky na eura jsou rozděleny na dvě části, přičemž v jedné části je prostor na mince od jednoho centu až po ty největší mince a v druhé části je prostor pro bankovky. Budete tak mít vždy přehled o aktuálním finančním stavu vaší pokladničky, ať už jí používáte za barem, na trzích nebo v korporátu. Každá pokladnička má dva klíče. Europokladničky máme v různých barevných provedeních a velikostech, takže si vyberte dle vaší potřeby tu správnou.

  • V naší nabídce schránky na klíče objevíte různá provedení těchto schránek. Je možné zakoupit schránky různých rozměrů s odlišným počtem háků na klíče. Pro větší množství klíčů je zapotřebí zakoupit ocelovou jednokřídlou schránku na klíče.

  • Hledáte popelník na zeď pro vaše zaměstnance? Už vás nebaví neustále se povalující nedopalky po chodníku před firmou? Venkovní popelník na zeď by měl tento problém vyřešit. Tento ocelový popelník se jednoduše namontuje na venkovní zeď, kde chodí vaši zaměstnanci běžně kouřit a ti pak jednoduše cigaretu uhasí přímo o popelník a pak do něj nedopalek vhodí. Popelníky máme v různých velikostech, takže si můžete vybrat i popelník o objemu 3 litry. Závěsný popelník funguje v podstatě jako poštovní schránka. Máte dva klíče, kterými popelník otevřete a vyprázdníte zásobník.

Zde se nachází základní bezpečnostní trezory, sejfy a bezpečnostní schránky na cennosti, klíče nebo hotovost. Plechové pokladničky nabízíme v různých rozměrech, barvách a trezory jsou mechanické nebo elektronické. 

Hledáte kasičky, pokladničky nebo trezory na peníze? Nabízíme různé kasičky, pokladničky, sejf i domácí trezor na peníze, takže s n...

Zde se nachází základní bezpečnostní trezory, sejfy a bezpečnostní schránky na cennosti, klíče nebo hotovost. Plechové pokladničky nabízíme v různých rozměrech, barvách a trezory jsou mechanické nebo elektronické. 

Hledáte kasičky, pokladničky nebo trezory na peníze? Nabízíme různé kasičky, pokladničky, sejf i domácí trezor na peníze, takže s námi se vám podaří ochránit vaše cennosti. Ať už vás zajímá pokladnička, trezor, příruční trezor, elektronická pokladnička nebo potřebujete jen plechovou kasičku na peníze pro vaše malé ratolesti na šetření, tak vše máme. V nabídce je také malý trezor na peníze i jiné cennosti, takže je vhodný pro drobnou hotovost nebo šperky, které doma máte. Zde naleznete také schránky na klíče, ke kterým doporučujeme si koupit identifikátory na klíče.

Zobrazit
na stránku
Zobrazeno 1 – 15 z 90 položek

Doprava zdarma

Při nákupu nad 2200 Kč
platíme dopravu za Vás

15 dní na vrácení

Kupujte bez obav, máte
15 dní na vrácení zboží

Platba kartou

Můžete platit
platební kartou

Poradíme

Po - Čt 8.00 - 16.30
Pátek 8.00 - 16.00
Telefon: 774 066 100

Nakupujte online bez obav, 24 hodin denně 7 dní v týdnu.