Boxy na letáky

Boxy na letáky

Filtrování

Cena:
405 1164
Barva
rozbalit vše ... méně

Boxy na letáky

Boxy neboli koše na letáky se využívají nejčastěji v obytných domech, kde je větší přísun propagačního materiálu. Je možné zakoupit koš na letáky s různým počtem přihrádek nebo rovnou malý kontejner na letáky. Tyto boxy slouží k udržení čistoty a pořádku ve Vašem obytném domě. Boxy pro letáky jsou vhodným doplňkem pro poštovní sc...

Boxy na letáky

Boxy neboli koše na letáky se využívají nejčastěji v obytných domech, kde je větší přísun propagačního materiálu. Je možné zakoupit koš na letáky s různým počtem přihrádek nebo rovnou malý kontejner na letáky. Tyto boxy slouží k udržení čistoty a pořádku ve Vašem obytném domě. Boxy pro letáky jsou vhodným doplňkem pro poštovní schránky. 

Chybí vám schránka na letáky u vás doma? Chcete mít designový box na letáky, aby se neválely všude možně ve vchodu. Nejčastěji se tyto boxy využívají v bytových domech, kde je dodáváno větší množství reklamních letáků. V nabídce máme různé druhy boxů na letáky v rozličném provedení a v různých barevných variantách. Boxy můžete sladit s poštovní schránkou, aby vše hezky ladilo. Do vchodu doporučujeme si pořídit také informační vitrínu, kde můžete vystavit všechny důležité informace.

Zobrazit
na stránku
Zobrazeno 1 – 15 z 18 položek

Doprava zdarma

Při nákupu nad 2200 Kč
platíme dopravu za Vás

15 dní na vrácení

Kupujte bez obav, máte
15 dní na vrácení zboží

Platba kartou

Můžete platit
platební kartou

Poradíme

Po - Čt 8.00 - 16.30
Pátek 8.00 - 16.00
Telefon: 774 066 100

Nakupujte online bez obav, 24 hodin denně 7 dní v týdnu.