Kategorie

Informace

Kontaktujte nás

Volejte Pondělí – Pátek
8.00 - 16.30 hod

774 066 100

Kontakt na naši zákaznickou linku

Chytrý visací zámek
Publikováno dne 27.02.2017 | Kategorie: Tipy a rady

Pokud jste o něm ještě nečetli a neslyšeli, něco vám o něm povíme. Svět digitalizace nezná mezí a zámky nemohou zůstat pozadu. S chytrým visacím zámkem už totiž nepotřebujete klíče, nemusíte si pracně pamatovat kombinaci čísel a přesto bude vaše kolo, skříňka, zahradní domek, kůlna, branka nebo třeba garáž zcela v bezpečí a pod takřka stoprocentní kontrolou. K odemčení chytrého zámku vám postačí totiž váš chytrý telefon nebo tablet. Ten musí mít podporu Bluetooth 4.0, případně chytrý zámek funguje i na Apple Watch.

Můžete pak klidně na dálku udílet třeba i různé druhy přístupů různým uživatelům k oprávnění vstupu. V době, kdy vy budete naprosto přesně vědět, koho pouštíte ke svému majetku, jen použijete chytrý zámek. Ptáte se, zda to je bezpečné? Samotný Bluetooth přenos komunikace zde podléhá velice složitému šifrování a jeho prolomení se nemusíte obávat. Asi vás také velmi příjemně překvapí jednoduchý, ale promyšlený design a opravdu precizní a bytelné provedení chytrých zámků. Ty splňují i 1. bezpečnostní třídu podle EN 12320. Už při navržení zámku bylo cílem stvořit ten nejodolnější a zároveň nejjednodušší zámek.

Tento zajímavý kousek elektroniky je spatřil světlo světa s ohledem na možnost opotřebování i pohodlné každodenní používání. To je možné v různých i ztížených podmínkách. Jde o skutečně revoluční bezpečný zámek, který tak do světa zámečnického království přináší zásadní změny. S tímto zámkem je odolnost a bezpečnost na prvním místě. Snese dlouhodobé používání i v těch nejtvrdších podmínkách a v záludných situacích. Chytrý zámek je vodotěsný a funguje v rozmezí teplot od -23 až +65 °C. Jeho třmen má tloušťku 8 mm a je z bórem legované oceli. S celkovým opravdu dostatečně masivním provedením chytrého zámku vám toto zabezpečení zaručuje až neuvěřitelnou mechanickou odolnost. Zámek je opatřen nejmodernější technologií proti takzvanému vyháčkování západky. 

Facebook