Dveřní madla

Dveřní madla

Filtrování

Cena:
1083 4564
Materiál výrobku
rozbalit vše ... méně

Podkategorie

  • Hledáte stylové kulaté madlo na vchodové dveře z nerezu? V nabídce máme kulaté madla jednostranné, ale také oboustranné. Takže záleží zda potřebujete mít madlo z obou stran nebo jen z venkovní strany a vnitřní strana bude s klasickou klikou nebo jiným prvkem na otevírání dveří. S dveřním madlem si můžete kombinovat také moderní nerezovou poštovní schránku, která odolá všem povětrnostním podmínkám právě díky odolném nerezovému materiálu.

  • Hledáte stylové kulaté šikmé madlo na vchodové dveře z nerezu

  • Hledáte stylové hranaté madlo na vchodové dveře z nerezu? 

  • Hledáte hranaté šikmé dveřní madlo?

V této kategorii nabízíme dveřní madla v několika provedeních, a to kulaté, kulaté šikmé, hranaté, hranaté šikmé. Madla jsou podstatným doplňkem nábytku.  Potřebujete madlo na vchodové dveře, které bude vyrobeno z kvalitního materiálu? Nabízíme různé dveřní madla v provedení kulatém i hranatém. Všechny dveřní madla jsou vyrobena z odolného mater...

V této kategorii nabízíme dveřní madla v několika provedeních, a to kulaté, kulaté šikmé, hranaté, hranaté šikmé. Madla jsou podstatným doplňkem nábytku.  Potřebujete madlo na vchodové dveře, které bude vyrobeno z kvalitního materiálu? Nabízíme různé dveřní madla v provedení kulatém i hranatém. Všechny dveřní madla jsou vyrobena z odolného materiálu, který odolá všem povětrnostním podmínkám. Dveřní madla jsou krásnou ozdobou vchodových dveří, ale také velmi užitečným prvkem pro otevírání dveří. Vchodové dveře si můžete vylepšit také kukátkem nebo sladit dveřní prvky s poštovní schránkou z naší nabídky.

Zobrazit
na stránku
Zobrazeno 16 – 30 z 48 položek

Doprava zdarma

Při nákupu nad 2200 Kč
platíme dopravu za Vás

15 dní na vrácení

Kupujte bez obav, máte
15 dní na vrácení zboží

Platba kartou

Můžete platit
platební kartou

Poradíme

Po - Čt 8.00 - 16.30
Pátek 8.00 - 16.00
Telefon: 774 066 100

Nakupujte online bez obav, 24 hodin denně 7 dní v týdnu.