Modulové schránky

Modulové schránky

Filtrování

Výrobce:
Cena:
2046 6624
Barva
rozbalit vše ... méně
Varianty schránek
rozbalit vše ... méně
Počet schránek
rozbalit vše ... méně
Materiál výrobku
rozbalit vše ... méně

Modulové poštovní schránky

V nabídce modulových poštovních schránek naleznete poštovních schránky vhodné pro odběr pošty více početných rodinných domů nebo firem uvnitř areálu. Vybírat můžete z různých designových variant, a také různém barevném provedení s odlišným počtem jednotlivých schránek. Tyto poštovní schránky jsou vhodné pro firmy, vět...

Modulové poštovní schránky

V nabídce modulových poštovních schránek naleznete poštovních schránky vhodné pro odběr pošty více početných rodinných domů nebo firem uvnitř areálu. Vybírat můžete z různých designových variant, a také různém barevném provedení s odlišným počtem jednotlivých schránek. Tyto poštovní schránky jsou vhodné pro firmy, větší domy, komplexy a areály, tedy pro větší počet příjemců pošty. 

Hledáte modulové poštovní schránky pro dům s více byty nebo do firmy? Tyto modulové poštovní schránky jsou vhodné do areálu, kde je více firem, do domu, kde bydlí více rodin nebo do menší bytovky. Vybrat si můžete z několika barevných variant a designových provedení. Do firmy nebo bytového domu by se vám mohla hodit také informační vitrína na všechny důležité informace nebo box na letáky, aby neležely všude možně po zemi.

Zobrazit
na stránku
Zobrazeno 31 – 41 z 41 položek

Doprava zdarma

Při nákupu nad 2200 Kč
platíme dopravu za Vás

15 dní na vrácení

Kupujte bez obav, máte
15 dní na vrácení zboží

Platba kartou

Můžete platit
platební kartou

Poradíme

Po - Čt 8.00 - 16.30
Pátek 8.00 - 16.00
Telefon: 774 066 100

Nakupujte online bez obav, 24 hodin denně 7 dní v týdnu.