Dveřní doplňky

Dveřní doplňky

Filtrování

Cena:
14 4564
Barva
rozbalit vše ... méně
Povrch
rozbalit vše ... méně
Materiál výrobku
rozbalit vše ... méně
Povrch výrobku
rozbalit vše ... méně

Podkategorie

 • Nabízíme pojistné řetízky, které zvýší váš pocit bezpečí. V nabídce máme několik druhů materiálů v podobě bronzu, chromu, mosaz. Máme řetízky na dveře v stříbrných a zlatých odstínech. Bezpečnostní řetízek na dveře vám zaručí pocit bezpečí ve vašem bytě. Pořiďte si bezpečnostní řetízek na vchodové dveře nebo bezpečnostní řetízek na kliku společně s kukátkem do dveří, abyste měli přehled nad tím kdo je za dveřmi a mohli se až poté rozhodnout zda dveře otevřete. Všechny pojistné řetízky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, takže odolají náporu, který může být kladen zvenku na dveře.

 • Kukátka jsou nezbytnou součástí každých domovních dveří. Slouží pro zabezpečení maximálního bezpečí v podobě vědomí, kdo stojí před našimi dveřmi. Hledáte kukátko do vašich hlavních dveří? Všechny dveřní kukátka jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Kukátka do dveří by neměly chybět v žádném domově, protože takové panoramatické kukátko do dveří vám zajistí rozhled v širokém úhlu, takže perfektně vidíte co se za dveřmi děje. Ochráníte tak sebe i svou rodinu před případným nedobrovolným vniknutím cizí osoby k vám do bytu. Bezpečnost je vždy na prvním místě a proto doporučujeme si pořídit také bezpečnostní zámky a pokud máte doma cennosti, pak oceníte možná také naší nabídku sejfů.

 • Nabízíme dveřní zarážky velice moderního provedení. V naší nabídce můžete nalézt klasické dveřní zarážky nebo dveřní zarážky samolepící. Zarážky jsou vyrobeny kupříkladu z nerezové oceli či mosazi.  Široký výběr dveřních zarážek naleznete právě zde, protože máme zarážky na dveře klasické, ale také moderní. V nabídce je také dveřní zarážka na kliku, která zajistí tichý dveřní doraz a vaše zdi nebudou obité. Máme zde různé zarážky ke dveřím od těch klasických gumových, které znáte už ze svého dětství až po silikonové dveřní zarážky ve formě listů, magnetické, kovové, dřevěné nebo stylové volně stojící. Pokud chcete velmi levnou variantu, pak máme také gumové dorazy na kliky.

 • V této nabídce se vyskytují závěsy dveřní. Návleky na závěsy ve dvou velikostech a nastavitelné dveřní závěsy ve třech velikostech. Vybíráte si závěsy na dveře a další jiné doplňky? V nabídce máme dveřní závěsy v různém provedení. Závěsy do dveří jsou také v různých barevných variantách. Ať už tedy potřebujete dveřní závěsy na plastové dveře, dřevěné nebo z jiných materiálů, tak vše mezi produkty naleznete. Mezi produkty jsou také návleky na dveřní závěsy, které kryjí nevzhledné kovové součástky. Návleky můžete jednoduše sladit s klikou a kováním, takže bude vše hezky ladit. Pro kompletní dveře budete možná potřebovat také zadlabací zámek, který máme také ve verzi na WC  nebo na posuvné dveře.

 • Mřížka slouží k odvětrání spíže, kuchyně, sklepních prostor a pracoven. Mřížka je určena také k odvětrání nábytku a radiátorů.

 • Záchytné madlo do koupelny, WC. Tři barevné varianty provedení - chrom, bílá a matná černá. Nabízíme pomocná madla na wc, která jsou vhodná pro všechny, kteří potřebují při pohybu oporu. V nabídce máme také madla do koupelny pro invalidy, která jsou z kvalitního materiálu a v moderním stylu, takže hezky zapadnou i do nové moderní koupelny. S madlem můžete sladit také kliky a kování jak na záchodě, tak i v koupelně, protože nabízíme různé barevné varianty. Madla máme také v různých délkách, takže si jednoduše vyberte jaké konkrétně potřebujete.

 • Vybíráte si madlo na balkonové dveře ve stejném odstínu jako všechny kliky a kování ve vašem bytě? V nabídce máme madlo balkonových dveří v matném i lesklém provedení. Kvalitní kovové madlo na balkonové dveře si u nás vyberte jednoduše podle popisu produktu a fotografie. Všechny madla jsou vysoce odolné proti povětrnostním vlivům a také UV záření, takže vydrží opravdu dlouho jaké nové. Madla se na dveře jednoduše namontují pomocí šroubků, které jsou součástí balení.

 • Hledáte stavěč dveří na zatlačení nohou? Dveřní stavěč nabízíme v různých barevných variantách. Stavěč dveřního křídla jednoduše namontuje přímo na křídlo dveří pomocí montážního materiálu. Dveře si tak můžete pohodlně zafixovat v libovolné poloze. Pokud do dveří vrtat nechcete, pak si můžete u nás pořídit také volně stojící dveřní zarážky, které udrží dveře v požadované poloze a mají moderní design. Při výběru stavěče myslete také na odstín klik a kování, aby vám vše hrálo v podobném odstínu.

 • Vybíráte si kliky na posuvné dveře? Nebo potřebujete kolejničky pro posuvné dveře? Ať už potřebujete například závěs na posuvné dveře nebo rovnou kompletní systém pro posuvné dveře, pak u nás najdete vše co k posuvným dveřím potřebujete. Slaďte si všechny dveře a detaily na nich, aby vaše domácnost byla stylová. Pro posuvné dveře máme také úchytky nebo speciální zámky vyrobené přímo pro tento typ dveří.

 • Dodejte vašim dveřím nádech středověku a pořiďte si klepadla. Nabízíme klepadlo se lvem nebo klepadlo Amfora. Klepadla vypadají hodnotně a vznešeně. Jedná se o netypickou okrasu dveří.

 • V této kategorii nabízíme dveřní madla v několika provedeních, a to kulaté, kulaté šikmé, hranaté, hranaté šikmé. Madla jsou podstatným doplňkem nábytku.  Potřebujete madlo na vchodové dveře, které bude vyrobeno z kvalitního materiálu? Nabízíme různé dveřní madla v provedení kulatém i hranatém. Všechny dveřní madla jsou vyrobena z odolného materiálu, který odolá všem povětrnostním podmínkám. Dveřní madla jsou krásnou ozdobou vchodových dveří, ale také velmi užitečným prvkem pro otevírání dveří. Vchodové dveře si můžete vylepšit také kukátkem nebo sladit dveřní prvky s poštovní schránkou z naší nabídky.

 • V naší nabídce rovněž naleznete nabídku moderních úchytů pro schodiště či zábradlí balkonu. Vybírat lze ze základních barev a materiálu, jako bronz, chrom, mosaz. 

  Vybíráte si madlo na schodiště tak aby bylo v atraktivní barvě? Schodišťové madlo se na zeď připevní pomocí hmoždinek a šroubů. Kovové madlo na schodiště si vybírejte podle barevného odstínu, aby vám ladilo i k dalším prvkům v domácnosti. Držák madla schodišťového zábradlí slouží k upevnění dřevěného nebo nerezového madla. Madlo je nezbytnou součástí schodiště v interiéru i exteriéru, jelikož zajišťuje bezpečnost všem chodcům. Madla si vyberte v podobném odstínu jako máte kliky a kování ve vašem domě.

 • Nabízíme Vám jmenovky na dveře a poštovní schránky. Počítačem řízené / CNC / gravírování zaručuje dokonalý výsledek i na malé ploše. Možnost rozvržení textu na základě Vašeho výběru umožní individuální řešení každé zakázky. Štítky na dveře vyrobíme na míru. Nerezové jmenovky na dveře jsou velmi odolné a můžete je použít i jako jmenovky na poštovní schránky. Ať už si tedy vyberete jmenovky na dveře nebo na poštovní schránku, tak vždy vybírejte v podobném stylu, aby to ladilo s kováním. Naše nalepovací jmenovka na dveře se velmi jednoduše aplikuje přímo na dveře a nepotřebujete k tomu žádné další pomůcky. Jmenovky tvoříme pomocí počítačového CNC, takže zaručujeme precizní výsledek i na malé ploše.

Jako nejžádanější dveřní doplňky patří dveřní zarážky, které jsou praktické jak pro interiér, tak exteriér a to díky různým typům motivů a materiálů. Dveřní zarážky nabízíme pryžové, nerezové a ocelové s různou povrchovou úpravou, nejčastěji chromovou. Dále se zde nachází kukátka na dveře - panoramatické kukátko zaručuje v širokém úhlu přehledno...

Jako nejžádanější dveřní doplňky patří dveřní zarážky, které jsou praktické jak pro interiér, tak exteriér a to díky různým typům motivů a materiálů. Dveřní zarážky nabízíme pryžové, nerezové a ocelové s různou povrchovou úpravou, nejčastěji chromovou. Dále se zde nachází kukátka na dveře - panoramatické kukátko zaručuje v širokém úhlu přehlednou kontrolu prostoru před dveřmi. 

Vybíráte si doplňky na dveře? Ač se to nezdá tak i dveře potřebuji doladit a doplnit o nějaké ty další dveřní doplňky, aby vám usnadnili život. V nabídce máme vše co vás napadne, takže si můžete vybrat například pojistné řetízky, dveřní zarážky, které jsou velmi oblíbeným produktem, kukátka, klepadla, jmenovky, záchytné madlo, ale například i stříšku nad venkovní dveře. Dveřní doplňky máme v různých barevných variantách a stylových provedeních, takže si můžete vybrat tak, aby vám vše ladilo do jednoho stylu i s  poštovní schránkou, boxem na letáky a klikou od dveří.

Zobrazit
na stránku
Zobrazeno 31 – 45 z 219 položek

Doprava zdarma

Při nákupu nad 2200 Kč
platíme dopravu za Vás

15 dní na vrácení

Kupujte bez obav, máte
15 dní na vrácení zboží

Platba kartou

Můžete platit
platební kartou

Poradíme

Po - Čt 8.00 - 16.30
Pátek 8.00 - 16.00
Telefon: 774 066 100

Nakupujte online bez obav, 24 hodin denně 7 dní v týdnu.