Čísla a znaky

Čísla a znaky

Filtrování

Výrobce:
Cena:
55 275
Barva
rozbalit vše ... méně

Podkategorie

 • Číslo na dům 75 mm bronz

  V této kategorii čísel a znaků naleznete čísla na dům, domovní čísla, čísla popisná na dům a fasády ve výšce 75 mm a v bronzové barvě. Tyto číslice jsou samolepící. 

  Nabízíme široký výběr bronzových číslic o velikosti 75 mm. Ať už máte jakékoliv číslo popisné tak u nás nakombinujete pomocí bronzových číslic vaše domovní číslo raz dva. Všechny číslice jsou stejně vysoké a jejich výhoda je v tom, že jsou samolepící, takže nepotřebujete žádné další nástroje pro jejich aplikací. K číslicím můžete doplnit ve stejné barvě také dveřní doplňky nebo poštovní schránku, kterou nabízíme také v různých barevných variantách a materiálech, takže se vám určitě podaří sladit všechny komponenty do jednoho stylu.

 • Hledáte matné černé číslice o velikosti 75 mm na vaši nově natáhnutou fasádu? Matná černá čísla na dům jsou v dnešní době velmi trendy a patří mezi oblíbené produkty. Všechny čísla jsou vyrobené z kvalitní nerezové oceli, takže jejich životnost je opravdu vysoká. Číslice nalepíte jednoduše na dům pomocí oboustranné lepící pásky 3M, takže na montáž nepotřebujete žádné speciální vrtací nástroje. Vyberte si také černou domovní schránku, aby vám vše dohromady ladilo.

 • Nerezové číslo v plochém ,,2D" provedení. Výška 75mm. Montáž lepením pomocnou oboustranné lepící pásky. Vhodné pro středně hrubé a hladké povrchy.

  Vybíráte si číslo popisné z nerezu na váš dům? Nabízíme nerezová domovní čísla na fasádu o velikosti 75 mm, které jednoduše aplikujete na dům pomocí oboustranné lepící pásky. Montáž těchto domovních čísel je tedy víc než jednoduchá a  kromě žebříku nebo stupínku nebude potřebovat nic dalšího k jejich montáži. Hodí se na všechny středně hrubé a hladké povrchy. Je to materiál, který je opravdu kvalitní a stály, takže se nemusíte bát, že by domovní čísla neudržely krok s vaší novou nerezovou poštovní schránkou, kterou si u nás můžete také pořídit.

 • Samolepící číslo, výška 75mm, nerezový podkladový materiál nastříkaný měděnou barvou.

 • Vybíráte si číslo popisné z nerezu na váš dům? Nabízíme nerezová domovní čísla na fasádu o velikosti 95 mm

 • Hledáte matné černé číslice o velikosti 95 mm na vaši nově natáhnutou fasádu? Matná černá čísla na dům jsou v dnešní době velmi trendy 

 • čísla černé 3D 100mm

 • Černé číslice, výška 105mm, kotvení na hladký povrch přiloženými hřebíčky.

 • Číslo na dům 120mm černé barvy

  V této kategorii čísel a znaků naleznete čísla na dům, domovní čísla, čísla popisná na dům a fasády ve výšce 120 mm a v černé barvě.

 • Číslo na dům 120mm břidlice

  V této kategorii čísel a znaků naleznete čísla na dům, domovní čísla, čísla popisná na dům a fasády o velikosti číslice  120 mm a v břidlicové barvě. Domovní čísla jsou vyrobena z kamene.

 • Číslo na dům 120mm dřevo

  V této kategorii čísel a znaků naleznete čísla na dům, domovní čísla, čísla popisná na dům ve výšce 120 mm, čísla jsou vyrobena ze dřeva.

 • Číslo na dům 120mm nerez

  V této kategorii čísel a znaků naleznete čísla na dům, domovní čísla, čísla popisná na dům ve výšce 120 mm, čísla jsou vyrobena z nerezavějící oceli.

 • Číslo na dům 125mm bronz

  V této kategorii čísel a znaků naleznete čísla na dům, domovní čísla, čísla popisná na dům ve výšce 125 mm, čísla jsou vyrobena z bronzu.

 • Číslo na dům 125mm Ni-sat

  V této kategorii čísel a znaků naleznete čísla na dům, domovní čísla, čísla popisná na dům ve výšce 125 mm, čísla jsou vyrobena z materiálu Nikl – satén.

 • Fasádní číslice pro označení Vašeho domu. Výška 150mm. Materiál nerez.

 • Číslo na dům 152mm černé bervy

  V této kategorii čísel a znaků naleznete čísla na dům, domovní čísla, čísla popisná na dům ve výšce 152 mm a v černé barvě.

 • Fasádní číslice pro označení Vašeho domu. Výška 200mm. Materiál nerez.

 • V této kategorii se nachází lepidlo pro přilepení domovních čísel. Čísla můžete přilepit k fasádě domu, zídce či plotu.

Široký sortiment znaků a čísel na domy

Domovní číslice jsou nezbytným doplňkem Vašeho domu. Možnost volby povrchové úpravy umožnuje esteticky vyřešit popisné číslo domu. Znaky na dveře určují použití místností. Čísla popisná na dům na fasádu jsou z odolného materiálu, aby vydržely venkovní podmínky za každého počasí. 

Hledáte číslo popisné na ...

Široký sortiment znaků a čísel na domy

Domovní číslice jsou nezbytným doplňkem Vašeho domu. Možnost volby povrchové úpravy umožnuje esteticky vyřešit popisné číslo domu. Znaky na dveře určují použití místností. Čísla popisná na dům na fasádu jsou z odolného materiálu, aby vydržely venkovní podmínky za každého počasí. 

Hledáte číslo popisné na dům nebo plot? Nabízíme domovní čísla na fasádu v různých barvách. Domovní čísla jsou v provedení nerez nebo i nalepovací. Pořiďte si čísla na domy, která jsou z kvalitních materiálů. Nabízíme popisná čísla na dům klasická, ale také domovní čísla moderní, které krásně doplní fasádu vaší stylové novostavby. Číslo domu na fasádu by mělo ladit také k poštovní schránce nebo stylu kování vaší branky. Vyberte si například číslo popisné v barvě antracit, které je velmi dobře viditelné, ale zároveň neutrální a hodí se téměř ke každému barevnému odstínu.

Zobrazit
na stránku
Zobrazeno 31 – 45 z 266 položek

Doprava zdarma

Při nákupu nad 2200 Kč
platíme dopravu za Vás

15 dní na vrácení

Kupujte bez obav, máte
15 dní na vrácení zboží

Platba kartou

Můžete platit
platební kartou

Poradíme

Po - Čt 8.00 - 16.30
Pátek 8.00 - 16.00
Telefon: 774 066 100

Nakupujte online bez obav, 24 hodin denně 7 dní v týdnu.